ביתנים לתערוכה בחו”ל – כך תהפכו את ההשקעה למשתלמת

ביתנים לתערוכה בחו”ל – כך תהפכו את ההשקעה למשתלמת

מתכננים תערוכה בחו”ל? מתכוונים להשיק מוצר חדש ברחבי העולם? אנו מזמינים אתכם להתייעץ עם צוות iCatch , בעלי ניסיון עשיר של עשרות שנים בתכנון ועיצוב ביתנים לתערוכה בחו”ל או בארץ.

באמתחתנו ניסיון בעיצוב ותכנון ביתנים לתערוכות, הכוללים מגוון מתקני תצוגה לקשת לקוחות רחבה, ביניהם: חברות תיירות, קוסמטיקה, מזון, תקשורת, רפואה ועוד ועוד. כמו בכל פרויקט גדול, גם הקמת ביתנים לתערוכה בחו”ל מתחילה בפרטים הקטנים: אפיון הצרכים והמטרות שלכם.

מומחי iCatch יפגשו עמכם וידאגו לשאול אתכם את כל השאלות החשובות: האם אתם משיקים מוצר חדש? האם אתם מעוניינים להגדיל מכירות עבור מוצר קיים? האם אתם מעוניינים להעביר אינפורמציה ללקוחות פוטנציאליים? ככל שתהיו יותר ממוקדים בנוגע למטרות הביתן שלכם, כך יגדלו הסיכויים שההשקעה תשתלם עבורכם, והביתן יצליח למשוך לידים רבים.

כלים ייחודיים להעצמת מותג החברה

בשורה התחתונה, בין אם בחרתם להציג את הביתן שלכם בארץ או בחו”ל, יהיה עליכם לוודא שהוא יבלוט בין המתחרים. מחלקת תערוכות חו”ל של iCatch מאוישת במיטב הצוות המקצועי, שיספק לכם מעטפת שירותים מלאה עם כל היתרונות ליצירת בולטות ייחודית עבור הביתן שלכם:

  • אמצעי תצוגה מיוחדים– אנו נעזרים במגוון רחב של מתקני תצוגה: רולאפים, פופאפים, מסכי פרסום אלקטרוניים ועוד, ליצירת ביתן מרשים ומסקרן. התאורה הייחודית בביתן לצד צבעוניות מרשימה תוודא שכל המשתתפים לא יוכלו להשאר אדישים נוכח הביתן שלכם.
  • מסר שיווקי חזק – מחקרים ר מראים כי לרוב המשתתפים בתערוכה יש זמן קצוב מראש עבור הביקור ועל כן הם מתכננים מראש באלו ביתנים יבקרו. עיצוב והפקת ביתן בעל מסר שיווקי אחיד וחזק, יעבוד עבורכם יותר מכל תמונה או מוצג ויספק לכם את ההזדמנויות העסקיות הנכונות.

מעוניינים להביא יותר מבקרים לביתן בתערוכה? הנכם מוזמנים להכנס לקטלוג שלנו, ולהתרשם ממגוון דגמים של ביתנים לתערוכות בחו”ל שהקמנו עבור לקוחותינו.

Summary
ביתנים לתערוכה בחול
Article Name
ביתנים לתערוכה בחול
Description
בין אם בחרתם להציג את הביתן שלכם בארץ או בחו"ל, יהיה עליכם לוודא שהוא יבלוט בין המתחרים. מחלקת תערוכות חו"ל של iCatch מאוישת במיטב הצוות המקצועי, שיספק לכם מעטפת שירותים מלאה עם כל היתרונות ליצירת בולטות ייחודית עבור הביתן שלכם
Author