ביתני תערוכה

ביתני תערוכה

תערוכות מתחומים שונים, סוגים שונים, בארצות ובמדינות שונות. כנסים ימי עיון, ועידות
מקצועיות. בכל אלה באים לידי ביטוי ביתני תערוכה וביתנים להצגת מרכולתם של חברות ונותני שירותים בענף התערוכות. הביתנים מעוצבים בנויים מנוגרים מעץ או מאלומיניום וככל שהביתן מעוצב יותר ומושקע יותר כך יהיה מרשים ומזמין יותר.

 

ביתני תערוכה איפה?
תערוכות מתחומים שונים, סוגים שונים, בארצות ובמדינות שונות. כנסים ימי עיון, ועידות
מקצועיות. בכל אלה באים לידי ביטוי ביתני תערוכה וביתנים להצגת מרכולתם של חברות ונותני שירותים בענף התערוכות.

 

ביתני תערוכה מאיזה חומרים?
הביתנים מעוצבים בנויים, מנוגרים מעץ או מאלומיניום וככל שהביתן מעוצב יותר ומושקע יותר כך יהיה מרשים ומזמין יותר. הביתן לרוב יהיה בנוי מקירות ממותגים שהמציג יביא בעצמו או יקבל ממאראגן התערוכה. אך רצוי שהקירות העוטפים את הביתן יהיו ממותגים ומעוצבים בעיצוב גראפי התואם את שפת ההצגה של הלקוח.

 

ביתני תערוכה ככלי שיווקי.
בעולם השיווק כמו בעולם השיווק, אם אתה לא שם אתה לא קיים. לפיכך ניתן למצוא את כלי השימוש בתערוכות ככלי שיווקי יעיל ואפקטיבי. הדרך היא ניראות טובה, העברת המסר והשפה השיווקית דרך העיצוב, דרך המיצגים ודרך אנשי המכירות הניצבים בביתן לשם הצגת המוצרים והחברה. ומכאן הגדלת החשיפה של החברה ללקוחות פוטנציאליים ובכך הגדלת נפח המכירות לחברה. מידת הנוכחות של המציג יחסית למתחרים הינה קריטית.כאשר ולכן החשיבות בלתת דגש לעיצוב הביתן והתאמתו לצרכי החברה כמו גם לתערוכה בה מופיעים. עיצוב והתאמת ביתן רלוונטי יעשה בצורה הטובה ביותר ע”י חברה מקצועית בתחום התערוכות. חברת icatch בעלת ניסיון רב עם לקוחות ממגוון תחומים וענפים ויחד עם אנשי המקצוע תגיעו לביתן הנכון ביותר.