הדפסת פוסטרים

דפוס הינו מושג רחב, אבל כאשר מדובר בהדפסת פוסטרים, מדבקות או שילוט אנו  מדברים על הדפסות בפורמט רחב . שהן הדפסות דיגיטליות לצורכי פרסום, שילוט , תערוכות, כנסים ופרסום בנקודות המכירה. הדפסת פוסטרים לפיכך נכללת בקטגוריה זו.

 

איכות ההדפסה בהקשר להדפסת פוסטרים
חשוב לבצע הדפסה אצל אנשי מקצוע מנוסים בעלי מדפסות איכותיות שיוכלו לספק לנו הדפסה נקייה וברורה על גבי חומר איכותי שיעזור לנו במטרותינו השיווקיות.
ישנם סוגים שונים של מדפסות חומרי גלם להדפסה וסוגי דיו שונים המתאימים עצמם למצעי ההדפסה.
ככל שהמדפסת חדישה יותר איכות ההדפסה טובה יותר? אז לא, אין קשר. הקשר הוא בין הקובץ למדפסת סוג המדפסת והאופן שהנייר סופג את הדיו. לפיכך מטרות שונות סוגי מצעים שונים ומכאן סוג דיו שונים להדפסת פוסטרים, באנרים, מתקני תצוגה ומתקני הפופאפ עד לביתני תערוכה.

 

שיווק ופרסום וחלקו בהדפסות השונות.
בכל הנוגע לשיווק ופרסום חשוב להיראות טוב. האופן שנציג את עצמנו, בין אם זה בתוכן החומר הפרסומי ובין אם זה באיכות ואופן ההצגה ככה ניתפס על ידי לקוחותינו. פעמים רבות אנחנו מעוניינים להדגיש זאת בעיקר באיכות ההדפסה. לכן, ניתן לבצע הדפסות על מגוון של סוגי חומרים באיכויות שונות ועם שידרוגים כאלה ואחרים שיהפכו את התוכן לאיכותי ובולט יותר.
היום כמעט ואין קמפיין שיווקי שאינו כולל דפוס זה או אחר. ממדיה טלוויזיונית וכלה בפרסום בנקודת המכירה. מכאן כאשר המפרסם מבקש לבצע פרסום שטח, עדיין האמצעי הבולט ביותר הינו הדפסת פוסטרים לפי סוגים שונים ומטרות שונות, כפי שאלה מצויינות באתר האינטרנט של החברה.

 

הדפסת מדבקות ופוסטרים בנקודות מכירה
חיפוי חלונות ראווה הדבקת מדבקות על חלונות ראווה כגון בתי מרקחת, פארמים, סופרמרקטים ועוד..
טרנד זה של חיפוי חלון הראווה במדבקות ופוסטרים מאוד שכיח במחוזותינו. למרות שהדבר נתפס בעיני הקהל כזול וממוסחר מידי. עדיין חברות ורשתות שיווק רבות משתמשים באמצעי זה לחיפוי החלונוץ במדבקות מודפסות או בפוסטרים.