כל מה שצריך לדעת על דלפקי מכירה

כל מה שצריך לדעת על דלפקי מכירה

אנשי מכירות יודעים היטב שסוד הקסם של מכירה טובה היא פרזנטציה מושלמת. קשה מאד לסגור דיל עם לקוח כאשר הניראות של סוכן המכירות ושל החברה העומד אחריו אינה עושה רושם מקצועי. בדיוק כמו בגד מרושל כך גם דלפק מכירה מרושל, אינם עושים חשק לרכוש א המוצר. לעומת זאת כאשר מציגים בפני לקוחות דלפקי מכירה יפים ומרשימים, בעלי עיצוב נאה, ניראות בולטת לעין ויחד עם אלו אמצעי מכירה מגוונים מתאימים כמו חומרי פרסום ושיווק ועוד, הרי שהעסק כולו מיוצג טוב יותר ואחוזי המכירה עולים בצורה משמעותית.
מכינים את הפרזנטציה לתערוכה הגדולה
בעולם כולו וגם בישראל כמובן נהוג להציג מוצרים חדשים, פרוייקטים מעניינים או כל  עניין אחר של החברה בתערוכות מקצועיות קבועות המתקיימות מדי שנה במרכזים גדולים. אנשי היי טק, תעשייה ומסחר, לאו טק, מי שמתעסק בגאדג’טים ואפילו חקלאים המוכרים פרחים או יקרות ופירות מגיעים לתערוכות בתחומם ובהם מציגים את המילה האחרונה שיצאה ממפעלם או מהחברה.
התערוכות הן הזדמנות נהדרת להכיר את השחקנים האחרים בשטח, ליצור קשרים, להציג את המוצרים ואפילו לקבל הצעות לשיווק, מכירה או רכישה של המוצר. כמובן שזו הזדמנות גדולה לשווק את העסק. מכיוון שכך על בעלי החברה להקים דלפק מכירה מרשים בו יוכל להציג את עמדתו. את הדלפק ניתן לעצב כראות עיני הלקוח, להעניק לו עיצוב בגווני העסק, להוסיף לוגו ולמקם שילוט עליון או צידי ועוד.
לבחור את הדלפק הנכון
על מנת להגיע מוכן לתערוכה, יריד או כל מקום אחר עליכם לפנות בראש ובראשונה לחברה המתמחה בדלפקי מכירה מקצועיים. כאלו שיעמדו הכן וישרתו אתכם לאורך ימים שלמים ללא כל בעיה. חברת ICATCH המתמחה בייצור ופיתוח דלפקי מכירה לכל מטרה ישמחו לבצע עבורכם עיצוב של מוצר תואם אישית או התאמה של דלפק מכירה קיים לצרכים שלכם. תוכלו להציב את הדוכן בקניונים לצורך מכירה או ביריד תעסוקה לשם שיווק. בדוכן עצמו ניתן למקם ציוד, לחבר חשמל, לחבר מחשב נייד, להוסיף מוסיקה ועוד. לשרותכם במקצועיות ואחריות.