מה ההבדל בין מסך לד ביתי למסך לד חיצוני?

מה ההבדל בין מסך לד ביתי למסך לד חיצוני?

מסכי לד חיצוניים הם מסכים שמשדרים באמצעות טכנולוגית לד. את המסכים הללו  ניתן למצוא באתרים פתוחים שונים כמו אצטדיונים, כבישים, צמתים, ועוד.  בשל השימוש הנפוץ בהם לצרכים שונים ניתן למצוא כיום מגוון רחב של מסכי לד וגם שלטי לד לשימושים שונים שהם בעלי מאפיינים שונים. מסכי לד הם בעלי רזולוציה גבוהה וזווית צפייה רחבה.הם נחשבים עמידים בתנאי מזג אוויר קיצוניים תודות לעובדה שהם עשויים מחומרים חזקים במיוחד.

עמידות גבוהה יותר

לעומת מסכי לד לשימוש ביתי מסכי לד חיצוניים צריכים להיות עמידים גם בתנאי חורף קיצוני, גשם ולחות ומכאן עלותם הגבוהה. יתר על כן שלא כמו מסכי לד ביתיים שמוצבים במקום קבוע, מסכי לד חיצוניים אמורים להיות ניידים ומועברים בקלות רבה ממקום למקום ולכן ההרכבה שלהם היא מהירה ונוחה למדי. מדובר במוצר איכותי שמורכב מאלפים רבים של נורות לד מסוגים שונים. לכל נורה מאפיינים שונים וזוויות מעט שונות, מה שמרכיב בסופו של דבר את התמונה החדה והברורה.

עוצמה

מסכי לד חיצוניים צריכים להיות גדולים במיוחד ובעלי תאורה חזקה במיוחד כך שייראו למרחק רב יותר ממסכי לד ביתיים. בשל העובדה שנורות לד הן נורות חסכוניות ובעלות אורך חיים ארוך, גם מסכי הלד ובהם כל שלט לד נחשבים חסכוניים למדי ומעידים לאורך שנים ארוכות. ניתן לעצב שלט לד איכותי ומעניין בעזרת השימוש בתאורה כחלק מהמסר שמועבר בשלט. שלטי לד נראים כיום בכל פינה ובכל מקום, בין אם מטרתם העברת מידע כמו למשל מידע על מצב הכבישים או מגרשי החנייה בערים גדולות, הגעה והמראה של טיסות, ובין אם למטרות פרסומיות.

על מה לחשוב?

כך או כך בעת רכישת שלט לד לשימוש חיצוני חשוב לקחת בחשבון את מאפייני האזור שבו יותקן השלט- חשיפה לשמש, אזור מישורי משופע ועוד. בנוסף חשוב לחשוב על ייעוד השלט- האם זהו שלט פרסומת או שלט למטרת אספקת מידע. חשוב לחשוב על מידת הבולטות של השלט- האם אנחנו רוצים שהשלט ייראה למרחק רב או לא? יתר על כן חשוב לקחת בחשבון את משך הזמן שבו אמור להיות מותקן השלט.