שיווק במאה העשרים ואחת מסגרות לד לחלונות ראווה

שיווק במאה העשרים ואחת – מסגרות לד לחלונות ראווה

ככל שהכלכלה בה כולנו חיים הולכת ומתפתחת והופכת גלובאלית וטכנולוגית יותר ויותר, כך הצורך בכלי שיווק יעילים ומתאימים הולך וגדל. כמעט בכל ענף במשק שוררת כיום רמת תחרות גבוהה ביותר, ועל מנת להישאר רלבנטיים ולהצליח להמשיך להתחרות, קיים צורך באמצעי שיווק יעילים ומתאימים, כאלו אשר תואמים את רוח התקופה. דוגמה בולטת לאמצעי שיווק שכזה ניתן למצוא ביותר ויותר משרדי תיווך בארץ, ובעתיד סביר כי נראה אותם בשימוש במגוון ענפים אחרים. הכוונה היא למסגרות לד לחלונות ראווה ומשרדי תיווך, מסגרות לפוסטרים מתקני תצוגה ועוד. מהם המאפיינים והיתרונות של כלי שיווקי זה ומדוע הוא הופך יותר ויותר נפוץ ופופולארי בשנים האחרונות?

 

חלון ראווה שקשה להתעלם ממנו

מסגרות לד לחלונות ראווה כמו מתקני תצוגה שונים נמצאים בשימוש נרחב בארץ, ובמיוחד בערים הגדולות, כבר כמה שנים טובות. אם טיילתם ברחובות תל אביב לאחרונה, סביר להניח שנתקלתם בכמה כאלו לפחות. הם נפוצים במיוחד במשרדי תיווך, המציגים בחלון הראווה שלהם דירות, בתים ונכסים במודעות עם מסגרת לד מוארת אותה קשה לפספס.

וזוהי בדיוק המטרה של מסכי לד לחלונות ראווה – הם הופכים את החלון למשהו שקשה מאוד לפספס או להתעלם ממנו, בכל שעה של היום. בין אם מדובר במסגרת של לדים מסביב למודעה “רגילה” ובין אם המודעה עצמה היא מסך לד מואר, האפקט המתקבל הוא חלון ראווה ממנו קשה להוריד את העיניים. וזוהי כמובן אחת המטרות העיקריות של חלונות ראווה – למשוך את עיני העוברים והשבים ולהפוך את החנות אותה הם מייצגים למרכזית ומסקרנת, ולכן לכזו המושכת אליה כמות גדולה של לקוחות פוטנציאליים.

 

תאורה איכותית וחסכונית בחשמל ברוח התקופה בה אנו חיים

מסגרות ומסכי לד מייצרים כיום אור אשר נראה בבירור גם בשעות היום, וכמובן שגם בשעות הערב והחשיכה. כך, פועל כלי שיווקי זה בצורה יעילה עבור אותה חנות במשך עשרים וארבע שעות ביממה, מה שמהווה יתרון משמעותי כאשר מדובר בחלון ראווה הפונה לרחוב.

השימוש בתאורת לד, בין אם במסגרות לד לפוסטרים ובין אם מסכי לד לחלונות ראווה או כל כלי שיווקי אחר מקטגוריה זו, תואם במידה רבה את רוח התקופה בה אנו חיים. מצד אחד, כפי שהוזכר לעיל, קיים כיום צורך מהותי להתחרות באינספור עסקים, חברות, מיזמים ויזמים אחרים הפועלים פחות או יותר בכל תחום שרק ניתן להעלות על הדעת. חלון ראווה מרהיב ומושך את העין גם בזכות מסגרות ומסכי הלד הנמצאים בו, מאפשר לאותה חנות לייצר נוכחות מורגשת, גם ברחוב הכי סואן ועמוס בחנויות וחלונות ראווה מרשימים אחרים.

מצד שני, תאורת הלד נפוצה כיום בתחומים רבים בעולם, בראש ובראשונה מפני שהיא חסכונית ויעילה במיוחד מבחינת תצרוכת חשמל.

כל היתרונות הללו הופכים את מסגרות ומסכי הלד לכלי שיווקי מרכזי, יעיל ורב עצמה.