מסגרות לד לחלונות ראווה – כי המקצועיות דורשת בידול מהמתחרים

מסגרות לד לחלונות ראווה – כי המקצועיות דורשת בידול מהמתחרים

הלקוחות שלכם נמצאים ממש כעת בעיצומו של תהליך מורכב- חיפוש דירה לקניה או להשכרה. כאנשים פרטיים עם מעט מדי זמן והרבה מדי עיסוקים, הם נאלצים להגיע אל עשרות דירות פוטנציאליות, וכמובן שלא תמיד מוצאים את מבוקשם בקלות. כבעלי משרד תיווך, תוכלו להקל עליהם ולפשט את התהליך המורכב, באמצעות מסגרות לד לחלונות ראווה מבית iCatch שיספקו להם פרטים על כל הדירות המוצעות להשכרה ולמכירה.

לשילוט מסוג זה מספר יתרונות בולטים עבור לקוחותיכם. בראש ובראשונה, הוא מאפשר לכם ליידע את הלקוחות שלכם במהירות על עדכונים חדשים: ניתן לחדש ולהחליף את הדירות במאגר בקלות רבה באמצעות פרופיל מגנט הנפתח בקלות, ולהתאים את המאגר לצרכי הלקוחות שלכם. שנית, המסגרות של מודעות התיווך מוארות בעוצמה גבוהה במיוחד, המבליטה את מודעות הפרסום ומאפשרת לכל העוברים והשבים לראות אותם גם בלילה. כל היתרונות הללו מאפשרים ללקוחות שלכם לצפות במודעות בכל שעות היממה, אף מבלי להכנס למשרד בפועל, ולהתעדכן ברגע אודות פרויקטים בבניה או דירות חדשות למכירה.

מסגרות לד לחלונות ראווה – מרכיב חשוב בתהליך המיתוג

בישראל של ימינו פועלים עשרות אלפי מתווכים, וקיימת תחרות על כל לקוח ולקוח. מהי הדרך לבדל את עצמכם משאר המתווכים המתחרים באזורכם? כל מומחה תיווך יאמר לכם כי מתווך המעוניין להצליח ולמכור כמה שיותר נכסים, חייב לבדל את עצמו מן המתחרים, וליצור יתרון כלשהו על פניהם. עד כה התרגלנו כי אסטרטגיית הבידול של המתווך הממוצע, נשענה בדרך כלל על הפצת פליירים וכרטיסי ביקור באזורים הרלוונטיים ומודעות ממוקדות המציגות בלעדיות על נכסים מסוימים באתר אינטרנט או בלוחות התיווך. מסגרות לד לחלונות ראווה במשרד, בהם מוצג מאגר הדירות העדכני בבלעדיות, מהוות קפיצת מדרגה בתהליך המיתוג שלכם שכן מדובר בדרך פשוטה וזולה לפרסום אפקטיבי במיוחד.

ניתן להחליף את המודעות במהירות רבה בהתאם לצורך, ולהודיע לקהל היעד שלכם שאתם מטפלים במגוון סוגי נכסים באזור המבוקש מבחינתם.

מעוניינים לבדל את עצמכם ממתווכים אחרים? הצעד הראשון מתחיל ביצירת קשר איתנו.