מקדמים מכירות עם דלפק מכירה מקצועי

מקדמים מכירות עם דלפק מכירה מקצועי

רוצים לקדם את העסק שלכם אבל לא בדיוק יודעים מהיכן להתחיל? יש לנו מגוון גדול של רעיונות שיהפכו אתכם למקצוענים של ממש ויציגו את המוצר והחברה שלכם באור הנכון. על מנת שתוכלו לבחור את המוצר הנכון כמו דלפק מכירה מתאים למשל כדאי שתמשיכו לקרוא ולקבל מידע על מגוון האפשרויות ממש כאן במאמר שלפניכם.

דלפקי מכירה, הדרך הנכונה להציג את המוצר שלך

לא תמיד יש באפשרותנו להתאים את אמצעי המכירה למוצר. אך כאשר אתם יוצאים החוצה ליריד, נקודת מכירה, קניון, תערוכה או כל מקום חיצוני אחר עליכם לבצע התאמה מושלמת של המקום בו אתם מוכרים והפרזנטיה שלו. הסיבה לחשיבות הגדולה היא העובדה כי יש קשר ישיר בין ניראות המוצר והחברה שלכם – זאת אומרת הדרך בה הוא מוצג ואיך שהוא נראה לבין נתוני המכירה שלכם בסופו של יום. חשבו על שני דוכנים לממכר שוקולד, האחד עם דלפק מכירה צבעוני, עליז, עם שילוט בהיר ומזמין והשני דלפק פשוט, לא מושקע וללא מסר שיווקי. לאן ילך הלקוח הפוטנציאלי לדעתכם? תשובה נכונה – רק לדלפק המכירה המזמין ביותר.

אמצעי קידום מכירות מתקדמים

רוב המוצרים בעולם, למעט חלב ולחם אולי, אינם מוכרים את עצמם. ברוב המקרים על אנשי המכירות לעבוד קשה, להשקיע ולפתח כל העת מנגנוני שיווק, מיתוג ופרסום שיניעו את תהליכי המכירה ויניבו רווחים. חלק בלתי נפרד מהתהליך הזה קשור לקד”ם, היינו, מוצרי קידום מכירות. מוצרים אלו יכולים להיות קטנים מאד, כמו עטים עם לוגו או מחזיקי מפתחות עם פרטי קשר למוצר או לעסק. כמובן שהם יכולים להיו גדולים יותר כמו חולצות או תיקים וכן הלאה. אחד האמצעים החשובים ביותר הוא דלפק מכירה אטרקטיבי. כאשר אנחנו משקיעים בדלפק שכזה יש לנו יתרון גדול על פני כל מתחרה אחר.

דלפק מכירה איכותי יאופיין בעיצוב מושקע הכולל את לוגו החברה, גווני צבע המייצגים את החברה וכן פרטי התקשרות שונים. כמו כן יכיל הדלפק גם שלט שמצביע על פעילות בנקודת השיווק הזו וכמובן אנשי מכירות הנמצאים בסמוך לו כל העת ואף הם במראה מתאים ומזמין.