מתקן לקטלוגים

מתקן לקטלוגים – כדי לקחת את המסר שלכם הביתה

מה יהיה המסר שיזכרו הלקוחות שלכם אחרי התערוכה או הכנס מעמדת המכירה שלכם? אחת הדרכים לגרום ללקוחות נוספים להתעניין במוצרים או בשירותים שלכם היא באמצעות קטלוגים או פרוספקטים המכילים מידע פרסומי ואינפורמטיבי.

מתקן קטלוגים מעוצב לפי השפה המיתוגית הייחודית שלכם המוצבים בביתן התצוגה שלכם בתערוכה או בכנס, מאפשרים לכם להציג בקלות כל מידע אינפורמטיבי או שיווקי.

אנו ב- iCatch מציעים ללקוחותינו מגוון רחב של מתקנים לקטלוגים שעשויים לשמש אותם בכנס הבא: החל ממתקנים פשוטים המכילים תא אחד לקטלוגים או ברושורים קטנים וכלה במעמדים גדולים ועמידים המכילים מספר גדול של תאים  ומעוצבים בצורות מעניינות וייחודיות. המתקן המעוצב מחומרים איכותיים דוגמת פרספקס או אלומיניום משדר מסר אקסלוסיבי ויוקרתי, שתורם לתחושת היוקרה והייחודיות של העסק.

המוצרים שלכם מעולם לא נראו טוב יותר

על גבי מתקני התצוגה של iCatch ניתן להעמיד לא רק קטלוגים או פרוספקטים שיווקיים, אלא גם עזרים שיווקיים נוספים דוגמת כרטיסי ביקור ואפילו מוצרים שניתן לחלק בחינם ללקוחותיכם. המוצרים והחומרים השיווקיים שלכם יקבלו מראה נקי ומושך במעמדים המסודרים, וימשכו לקוחות פוטנציאליים בקלות.

כל המעמדים שלנו בטוחים מאוד מעצם היותם קלים ולא שבירים, עובדה המאפשרת לכל אחד מלקוחותיכם להושיט יד ולקחת בקלות את המסר השיווקי שלכם לביתו.

את מתקני הקטלוגים של iCatch ניתן לעצב בהתאם לשפה העיצובית של העסק שלכם – תוך שימוש בצבעים, לוגואים או מוצרים נבחרים. במקום ששטח הפרסום שלכם יהיה מבולגן ולא אסתטי וירחיק את הלקוחות שלכם מהמקום, מתקנים מעוצבים ומאובזרים יסייעו לכם למשוך עוד ועוד לקוחות לכיוון עמדת המכירות.

להתאמת מתקן תצוגה ייחודי עבור הכנס או התערוכה שלכם, פנו אלינו עוד היום.