מתקני פופ אפ מבית iCatch

ביקור באולמות התצוגה של חברת iCatch יחשוף בפניכם, לקוחות יקרים, מגוון מאד רחב של פתרונות תצוגה, עיצוב ומידוף, מבין המתקדמים והמובילים בתחום. פתרונות אלו יגיעו בשלל רחב של צורות, המיועדים כולם לעיצוב של תערוכות ולמטרות מגוונות במסגרת הקמת אירועים ותערוכות, כמו גם עבור צרכים שוטפים של בתי עסק שונים. בין המוצרים שמציעה חברתנו לקהל הרחב ניתן למנות ביתני פופ אפ מקצועיים ואיכותיים שיכולים להגיע לצד מסכי פלזמה. כל זאת ועוד מוצע עבורכם במחירים נוחים והוגנים.

מדוע לסייר באולמות התצוגה של חברת ICATCH ?

חברת iCatch מתמחה במתן פתרונות דפוס איכותיים ונחשבת לאחת מהחברות האמינות, המקצועיות והמומחיות ביותר בתחום. במהלך הסיור באולמות התצוגה של החברה, תוכלו ליהנות מצפייה בתהליכי הייצור וההכנה של קו ייחודי ומרשים של מתקני פופ אפ מובילים ובפרט מ- UltraM-e, ביתן פופ אפ שהינו בלעדי לחברת iCatch. כמו כן, תוכלו להיחשף לשפע של פתרונות הדפסה איכותיים בפורמט רחב, משלטים אלקטרונים דיגיטאליים שונים וכיוצא בזה.

מהו פופ אפ?

מתקני פופ אפ משרתים כיום קהל רחב של אנשים שמעוניינים לשלב במסגרת אירועים, כנסים או תערוכות פתרונות תצוגה מובילים ומתקדמים ביותר. הפופ אפ מגיע כקיר תצוגה מודולארי שנחשב לאמצעי פופולארי במיוחד בשל רמת הפרקטיות הגבוהה שלו, כמו גם בזכות המראה היוקרתי והמרשים שבו הוא מתאפיין. את המתקן ניתן להכניס לתוך מארז קשיח שמאפשר נשיאה פשוטה ונוחה ממקום למקום. מארז זה מגיע בצורה של טרולי שחור, כך שגם לאחר פירוק המתקן ניתן להעבירו ביתר קלות ואף ברכבים קטנים במיוחד.

מהם היתרונות של מתקן פופ אפ?

מעבר לכך, מתקן הפופ אפ, ניתן לפריסה והרכבה פשוטה במיוחד, ולאחר התקנתו ניתן ליהנות באופן מיידי מתפאורה מרשימה ויוקרתית עבור כל כנס אירוע או תערוכה שהיא. חברת iCatch מציעה לכם מתקני פופ אפ שמגיעים בשילוב של גרפיקה ברמה מאד גבוהה, ובמחירים אטרקטיביים במיוחד. המראה הייחודי של מתקן זה נובע מהקימורים המרשימים של הפנלים המצויים מסביבו.