מתקני רול אפ איכותיים – והמסר עובר מייד

מתקני רול אפ איכותיים – והמסר עובר מייד

צוות iCatch מציג מתקני רול אפ מעוצבים וממותגים, שיסייעו לכם להעביר את המסר השיווקי הייחודי שלכם תוך דקה, ויספקו חשיפה נכונה למותג שלכם. 

מהו אמצעי הפרסום היעיל ביותר כיום לכנסים, תערוכות, קניונים או חנויות? מתקני רול אפ הם אמצעי תצוגה איכותיים ביותר הנשמרים עמידים לאורך זמן, אף בתנאי מזג אוויר בעייתיים. תוכלו לרכוש את מתקני התצוגה הנגללים בגודל הרצוי, ולהשתמש בהם פעמים רבות לפרסומים שונים במהלך השנה.

ההמלצה שלנו היא לרכוש 3-4 מתקני רול אפ, ולהעזר בהם בכל פעם שתזדקקו להעברת מידע או מסרים פרסומיים ללקוחותיכם. צוות iCatch יוכל לסייע לכם לעצב את הפוסטרים בכל פעם מחדש בהתאם למסרים השיווקיים המבוקשים, ובמחירים מפתיעים.

עמידות מרשימה בתנאים שונים

בחרתם להזמין פוסטר נגלל לעיצוב הרולאפ? כל השלטים של iCatch יודפסו לשביעות רצונכם המלאה בצבע מלא עם ציפוי איכותי לעמידות מירבית. ההדפסה מתבצעת במדפסת פלוטר ייחודית, המאפשרת להציג את הצבעים והמסרים השיווקיים ברזולוציה מדהימה.

מתקני רול אפ ניתנים להעמדה בתוך החנות או הקניון, אך הודות להדפסה האיכותית ניתן אף למקם אותם בחוץ בתנאי מזג אוויר פחות אידיאליים. הרול אפ ימשוך את תשומת ליבם של העוברים ושבים הודות לחזות המרשימה שלו: בבסיסו של הרולאפ מצוי פס אלומיניום המציג את הפוסטר המבוקש במראה נקי ואקסקלוסיבי והמתקן עצמו מתנשא לגובה רם, כך שלא ניתן לפספס אותו.

ניתן להזמין מתקני רול אפ במידות שונות ובגבהים שונים, בהתאם לצורך האישי שלכם. כך או כך, לאחר שתצפו בתוצאה, תוכלו להיות בטוחים שאף לקוח לא יוכל להתעלם מהרול אפ שלכם.

אנו מזמינים אתכם לחייג אלינו לעיצוב והזמנת רולאפ איכותי. צוות iCatch יתחיל כבר היום לעבוד עליו.