מתקני תצוגה לכל מטרה

 מתקני תצוגה לכל מטרה

כל פרסום הוא פרסום טוב כדרך הביטוי, אך אין ספק שישנן דרכים מצויינות ליצור פרסום ולהתחיל בפעולת שיווק מיידית, בעיקר כאשר ישנה תנועת אנשים, לקוחות פוטנציאלים באזור בו אם פועלים. למשל, מתקני תצוגה. במידה והחנות שלכם ממוקמת במרכז מסחרי, הרי ששלט חיצוני גדול ובו פרסום על מבצע חדש יעורר עניין. במקרה ואתם משתתפים ביריד גדול בתחום המקצועי שלכם הרי ששלט גדול עומד ומרשים יציב אתכם כמוקד עניין עבור לקוח או קולגה שעובר ביריד.
לשמחת כל הנוגעים בדבר ישנם כיום אמצעים רבים, טובים ומגוונים לפרסום חוץ. כאן במאמר שלפניכם נציג לכם את המוצרים המובילים בתחום זה ונאפשר לכם להכיר אותם מקרוב, בהמשך תוכלו לבחור את אלו המתאימים לכם ולעסק שלכם בצורה הטובה ביותר.
מגוון מתקני תצוגה מרשימים לכל מטרה
מתקן תצוגה ראשון הוא הבאנר הנגלל, הפוסטר המסתובב – מתקן זה מאפשר פרזנטציה קבועה של מידע ופרסומות. הבאנר נגלל ללא הפסקה ומציג ברצף מספר פרסומים משני הכיוונים. ניתן להזמין מתקן תצוגה זה בכמה מידות: החל מ – 60X200, ועד 100X200.
מתקני תצוגה רצפתיים ללא תנועה ועם תנועה ניתן לרכוש ולעצב על פי בקשת הלקוח. מתקנים אלו מוצבים בכל מקום שתבחרו, בבית העסק, בתערוכות או בירידים. הפרסומים נחשפים בהם בצורה מושלמת, הם איכותיים, מרשימים וניתן להרכיב ולפרק אותם בקלות גדולה מאד ולהציבם בכל פעם במקום אחר.
מתקני תצוגה דגלים – אלו הם מתקנים בצורת דגל, ניתן למקם אותם בכל מקום. הם חזקים ומרשימים מאד ולבחירתכ מספר רב של דגמים עם מספר פרסומים משתנה. עלותם של מתקנים אלו בדרך כלל נמוכה יותר ממתקנים אחרים כך שאתם יכולים להוסיף אותם אל הסל מבלי לחשוב פעמיים.
בחברת ICATCH  מייצרים ומשווקים את כל מתקני התצוגה הללו ורבים אחרים. באתר החברה תוכלו למצוא שפע של רעיונות נוספים לפרסומים מעניינים שעובדים בשטח! אנו יודעים להבטיח שפרסומים איכותיים שכאלה מביאים תוצאות טובות יותר מכל פרסום אחר. החברה מתחייבת כמובן על איכות, מקצועיות ואמינות.