חברת iCatch מציעה לכם ליהנות מקשת רחב של פתרונות איכותיים ומקצועיים בתחום של מתקני תצוגה ועוד ביתנים שונים עבור אירועים, תערוכות, תצוגות וכנסים. חברתנו עוסקת בתחום האמור למעלה מעשר שנים, דרך ייצוא, ייבוא ועשייה גראפית עיצובית במסגרת הקמת פתרונות תצוגה שונים עבור תערוכות, כנסים ותצוגות כאמור, וכן עבור נקודות מכירה וחלונות ראווה. מבין סל המוצרים הרחב שאנו מספקים ללקוחותינו ניתן למנות מתקני פופ אפ, מתקני רול אפ, אקספנד- תצוגות פופ אפ, מגוון רחב של בנרים ועוד..

מהם היעדים והמטרות של מתקני תצוגה?

המטרה המרכזית של מתקני תצוגה הינה להבליט את סוג המוצר או השירות המוצע דרך הצגה איכותית ומרשימה. ניתן למצוא מגוון רחב של מתקני תצוגה המגיעים בעיצובים, גדלים וצבעים שונים. מתקנים אלו נבדלים האחד מן השני בין השאר לפי חומר הגלם מהם הם יוצרו. כך למשל ניתן למצוא מתקנים מעץ, מזכוכית או משילוב של מספר חומרי גלם. הבדל נוסף נעוץ בטכנולוגיית הייצור העומדת בבסיס כל מתקן תצוגה, כך שישנם מתקנים שכוללים אלמנטים מגוונים של חריטה או הדפסה, הכול כמובן תלוי בדרישותיו של הלקוח.

מדוע לפנות לחברת ICATCH ?

חברת iCatch, מציעה ללקוחותיה מגוון איכותי ומקצועי של מתקני תצוגה, אשר יוצרו לפי הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום. חברתנו שמה דגש מרכזי על צרכיו המשתנים של כל לקוח, במטרה להתאים עבורו את סוג המתקן האידיאלי ביותר עבור דרישותיו המסוימות. היתרון המרכזי של מתקני תצוגה נובע מרמת ההשפעה הגבוהה שהם מסוגלים לייצר בקרב כל מי שמתבונן בהם, או רק חולף על פניהם. כתוצאה מכך, כיום יותר ויותר בעלי עסקים מתחומים שונים, מקדישים התייחסות מרובה לבחירה במתקן תצוגה איכותי ומקצועי.

חברת iCatch מעניקה היצע נרחב מאד של מתקני תצוגה שיכולים לשמש קשת מאד רחבה של צרכים משתנים. מתקנים אלו יוצרו על ידי מיטב הטכנולוגיות בתחום, דרך דגש מרכזי על רמת גימור ואיכות ללא פשרות. אם ברצונכם להתאים מתקן תצוגה כלשהו לקראת אירוע או כנס, נציגי החברה ישמחו לעמוד לשירותכם בכל עת.