חברת iCatch מתמחה למעלה מעשר שנים במתן פתרונות איכותיים ומקצועיים עבור מתקני תצוגה שלטי לד ומוצרים נוספים ועוד ביתנים שונים לכנסים, תערוכות ואירועים.

החברה מספקת מענה הולם ומהיר הן עבור נקודות מכירה ועיצוב והקמה של חלונות ראווה. המוצרים שמוצעים על ידי חברתנו כוללים קשת רחבה של מתקנים לרבות תצוגות פופ אפ, בנרים מכמה סוגים, בנרים ממונעים, מתקני רול אפ, שירות מהיר עבור הדפות דיגיטאליות, הדפסות פוסטרים באיכות מאד גבוהה, הדפסות על קנבס, ייצור קאפות, מדבקות, שמשוניות וכיוצא בזה.

חשיבותו של העיצוב בעידן הנוכחי

בנוסף חברת iCatch מציעה ללקוחותיה ליהנות משלטי לד איכותיים בעלי חזות מרשימה ויוקרתית. אין ספק שבעידן הנוכחי, ישנה חשיבות רבה לכל נושא הוויזואליות והנראות של המוצר. כך למשל מוצר או אמצעי פרסום שבהם השקיעו מחשבה מרובה במסגרת העיצוב והתצוגה זוכים לתשומת לב הרבה יותר גדולה מצד קהל הלקוחות הפוטנציאלי. עיצוב שלטים מוארים לבתי עסק, הינו חלק אינטגראלי מפרסום ושיווק העסק, ולפיכך אין להמעיט בערך של הדבר. שלטי לד הם המילה האחרונה בכל הנוגע לשלטי פרסום לעסקים.

מדוע שלטי לד החלו לצבור תאוצה?

בעבר הלא כל כך רחוק מרבית השלטים המוארים היו בעיקרם שלטי נאון, בעוד שכיום אלו הוחלפו בשלטי לד איכותיים בשל כמה וכמה סיבות. הסיבה העיקרית שכיום עושים שימוש הרבה יותר גדול בשלטי לד, להבדיל משלטי נאון קשורה באופן ישיר לעלויות הנמוכות של אלו הראשונים ביחס לאלו שהיו נהוגים בעבר. השימוש ההולך וגובר אם כן בתאורת לד, נובע בראש ובראשונה מהחיסכון הכלכלי הכרוך בדבר. מעבר לכך, לא ניתן להתעלם מהפן הוויזואלי, המרשים והיוקרתי שמאפיין את שלטי הלד.

על מה חשוב להקפיד בעת התקנה ורכישה של שלטי לד?

חברת iCatch, מספק שלטי לד מעוצבים ויוקרתיים, מה שנדרש בצורה הכרחית לפרסום ולשיווק של בתי עסק שונים. ישנם כמה וכמה סוגים של שלטים אלו, כאשר השוני ביניהם נעוץ בעיקרו בגודל של כל שלט ובעלויותיו. כאשר את מתכננים לרכוש ולהתקין שלט לד, עליכם בראש ובראשונה להתייחס לכל הנושא של התקנים והרישיונות להתקנה של כל שלט כזה.