שלטי לד

בעולם שלנו יש חשיבות רבה לנראות של כל דבר. יותר גדול, יותר מעוצב ויותר נוצץ משמעו לוכד בקלות רבה יותר את תשומת הלב ולכם כולנו מעדיפים תמיד את הצד המואר של החיים. אנחנו מקפידים על לבוש הולם, עיצוב נכון של הבית וכמובן על עיצוב שלטים איכותיים ומעניינים לעסק שלנו. בעבר שלטים מוארים היו ברובם שלטי ניאון, אולם כיום שלטי לד מחליפים את שלטי הניאון בשל כמה וכמה סיבות. הסיבה הראשונה והמובילה שבעטיה מעדיפים רבים לבחור שלט לד על פני שלט ניאון קשורה בחיסכון הכלכלי.

מה היתרון?

תאורת לד נחשבת לחסכונית בהרבה לעומת תאורת ניאון ומכאן הסיבה הבולטת לשימוש ההולך וגובר בה. יתר על כן היא מאפשרת ליצור מראה מעוצב ויוקרתי לשלט בקלות רבה. סיבה נוספת קשורה בכך שתאורת לד עובדת ביעילות גם בתנאי מזג אוויר חורפי וקר במיוחד. שלט לד מאפשר יצירתיות רבה באשר להצגת העסק. השימוש בתאורה מאפשר ליצור משחק עם הצופה ומעורר עניין רב, מה שמגרה את הלקוח להיכנס לחנות בסופו של דבר.

איך לבחור?

קיימים סוגים שונים של שלטי לד וההבדל ביניהם טמון בגודל השלט, עלותו, ובעוד גורמים נוספים. בבואכם לבחור שלט לד לעסק שלכם חשוב לקחת בחשבון כמה וכמה גורמים. בהיבט החשוב ביותר חשוב לקחת בחשבון את התקני לתליית שלטים בכלל ושלטי לד בפרט. יש לבדוק את הכתוב בחוק ולהקפיד על התקנות באופן מדויק כך שהשלט יהיה בטיחותי. קבעו מראש מסגרת תקציב שאתם מעוניינים להשקיע באותו שלט לד כך שתדעו מהו ההיצע העומד לרשותכם. חשבו על יידוע השלט ועל מהות העסק כדי להתאים את השלט הנכון.

מה לקחת בחשבון?

המבחר כאמור הוא גדול וקיימים סוגים שונים של שלטי לד ולכם כדאי להגדיר מראש מהו הסוג העדיף עבורכם. בנוסף חשוב למדוד את האזור בצורה מדויקת כדי לדעת מהו גודל השלט שאתם זקוקים לו. בחרו מראש צבעוניות שמתאימה לעסק, ללוגו ולאווירה שאתם מעוניינים ליצור. חשבו גם על התוכן של השלט- מה הוא יכיל, כיצד הוא יהיה בנוי, האם יופיע בו רק הלוגו ועוד. לבסוף חשבו על מיקום השלט וודאו כי האו עומד בתקנות שמגדיר החוק.