סטנד מסך פרסום לעסק

מה אנחנו מחפשים במסך פרסום לעסק ? מהם הסוגים של שילוט אלקטרוני?

מגוון רב של מענה בהיבט של פרסום והצגה של תוכן על ידי מסך של תצוגה, אינפורמציה, LCD או פלזמה או לחלופין כל במה חזותית שהינה שונה. העידן הטכנולוגי ממיר את השלט העממי, מערכת של פרסום אלקטרונית ואף את לוח מודעות. עולם זה הלך והתעצם וכל אותם מחקרים אשר בוצעו מנבאים כי עם חלוף השנים תהיה היתכנות מדהימה עבור טכנולוגיה זאת. ההצלחה הזריזה של שילוט אלקטרוני ככלי של הפצה של וידאו נמצא רק בראשית הדרך שלו. מסך של תצוגה רב ממדים של שילוט אלקטרוני מבצע סינרגיה רבה בתחום של מסעדה, בית קפה, פאב, שדה תעופה, שדרה של חנות, תחנת רכבת,  מוזיאון, וכיוצא בזה. כל לוח שלט חוצות מהווה אינפורמציה ודן שיווק והוא בעצם שלט של חוצות אשר מאופיין על ידי מסך של LCD  ואפשר לחלק אותו לכדי קטעים אשר הינם בודדים של טפסי אינפורמציה אשר מורכב מתוכן אינטנסיבי וסטטי כל שהוא. בשל זאת, בידי בית העסק מגוון של אפשרויות ליצירה של אינפורמציה אשר תוענק בידי קהל היעד שלכם ועבור אורחים והלימה של הסיטואציה הזאת.

מה הוא המגוון והמטרה של שילוט אלקטרוני?

  • המטרה של סטנד מסך פרסום לעסק הינה שיווק.
  • אפשר להזמין בממד של עצום.
  • יש בנמצא דגם אשר מורכב ממסך של לד אלקטרוני שהוא מתחלף.
  • כולם טומנים בחובה מחשוב במידה אלסטית וכן נינוחה עבור תפעול שלו.

 מה היא העלות של שילוט אלקטרוני?

שילוט אלקטרוני נחלק על ידי מספר של נתונים, כמו למשל – השרידות שלהם, הגודל שלהם, היעד שלהם, כמה גוונים עבור נורה של לד וכן הסוג של התוכנה. כאשר הגודל שלהם הוא הנתון אשר יאפיין את העלות שלהם ועוד כמה פרמטרים שהינם מיותרים. לא קיימת עלות שהיא ספציפית של שילוט אלקטרוני הממוצע נאמד בשיעור של אלפי שקלים, עבור שלט באורך של שני מטר. כמו כן, באפשרותכם כי תוענק בידכם אינפורמציה נוספת.

כיצד זה מתבצע?

סטנד מסך פרסום לעסק פרסומי הינו רב גוני, אשר להציג כמות לא מסויגת של גוון, כמות לא מסויגת של ביטוי, וכל מיני סוגים של הצגה. שילוט אלקטרוני הינו בכל ממד אשר חפצה הנפש שלכם, אשר מעמיד כמה ביטויים עבור כמה רגעים, המעלה שלו רובה ככולה כי הוא נותן בידכם להציג כמה מלים עבור כמה רגעים ואחר כך, להמיר אותו במלה שונה תוך כדי אפיון מבעוד מועד של מערכת זו. בעצם, קיים מחשב אשר מאפיין עבור שלט מה להציג, מה העת עבור ההצגה שלו וכיצד יחס לעשיית השימוש בו הלכה למעשה, כמו למשל – הפער בין שלט של שיווק, לעומת שלט עבור חנות.

שילוט אלקטרוני מתבצע על ידי נורת לד בטיב מעולה אשר הינה שרידה וכוללת מעט צריכה של חשמל וכוללת אורך חיים רב. על מנת להניב מקסימום מן שילוט אלקטרוני עליכם להניח אותו במקום שהוא אופטימלי והכי גלוי עבור עין המתבונן בו.