עיצוב ובניית ביתנים לכנסים בישראל – היתרון במערכות המודולאריות

עיצוב ובניית ביתנים לכנסים בישראל – היתרון במערכות המודולאריות

האם אתם מעוניינים בביתן איכותי, עמיד ופריק שניתן לשאת אותו בקלות מכנס לתערוכה? האם אתם עוסקים בתחום המתחדש לעיתים קרובות דוגמת תחום הפארמה, העיצוב או האופנה? אנו מזמינים אתכם להציץ על הביתנים המודולאריים של iCatch, מערכות מודולריות עשויות אלומיניום ועמידות לאורך שנים, המאפשרות שיפוץ והרכבה פעם אחר פעם.

המערכות המודולריות מאפשרות לכם ליצור אלמנטים שונים באותו ביתן, כאשר כל אחד מהם יבנה ויורכב בהתאמה אישית עבורכם. תוכלו לבחור בין ביתני פופאפ סטנדרטיים, לבין מתקנים מיוחדים עם מסכים אינטרקטיביים ושילוט אלקטרוני, או מתקני רולאפ עם מגוון עזרים נוספים באבזור המשתנה לפי הצרכים שלכם.

ומה בנוגע לעיצוב והפקת הביתן? אל דאגה, צוות iCatch לא ישאיר אתכם לבדכם במערכה. בהיותנו מומחי עיצוב ובניית ביתנים לכנסים בארץ, נלווה אתכם לאורך התהליך עד לקבלת התוצאה המבטיחה. במידה ואתם זקוקים לשינויים גרפיים תכופים בתצוגות השונות, אנו ממליצים בחום על הביתנים המודולאריים שלנו, המאפשרים התאמה גרפית מכנס לכנס על ידי הדפסת פוסטרים תואמים בלבד.

פירוק והרכבה – והכל בעצמכם בזמן קצר

היתרון הגדול של הביתנים המודולריים של iCatch הוא באפשרות לפרק ולהרכיב אותם לגמרי בעצמכם. הרכבת המערכות המודולריות של iCatch לא דורשות ידע מקצועי, וזמן ההרכבה הממוצע יארוך כמחצית מזמן ההרכבה של ביתנים לכנסים שאינם מודולריים. יתרון זה מאפשר לכם גמישות רבה בשינויים גרפיים שיהיה עליכם לבצע מתערוכה לתערוכה וחסכון משמעותי בעלויות. בנוסף, תוכלו להשחיל על הביתנים המודולריים מגוון עצום של עזרי פרסום: החל מלוחות PVC דרך לוחות פרספקס וכלה ביריעות בד מרשימות.

צוות iCatch ישמח לעמוד לרשותכם בייעוץ אישי בכל הנוגע לבניית קונספט ושפה עיצובית של הביתן שלכם, הקמה ובנייה בפועל.

מעוניינים להתייעץ? פנו אלינו ונשמח מאוד לעמוד לשירותכם.