עיצוב ובניית ביתנים לכנסים מקצועיים

עיצוב ובניית ביתנים לכנסים מקצועיים

מתכננים כנס או תערוכה בקרוב? זה הזמן להשקיע בעיצוב ובניית ביתן ייחודי, שיביא אליכם הרבה לקוחות חדשים.

עיצוב ביתנים לכנסים מקצועיים הם בין השירותים הבולטים שמעניקה iCatch, שיכולים לסייע לכם למשוך קהל רב דווקא לביתן שלכם. תהליך עיצוב הביתן ב-iCatch מתחיל בראש ובראשונה ביצירת שפה שיווקית אחידה עבור העסק שלכם. אנו מאמינים שכשכל אמצעי התצוגה והפרסום מדברים באותה שפה, המסר השיווקי יועבר במדויק גם ללקוחות שלכם.

ניתן להציג בכנס כל מידע או חומר פרסומי בצורה מושכת ובולטת לעין, וכך לפרסם את המותג שלכם ולסייע ללקוחותיכם להכיר אותו. אנו ב-iCatch נעזרים בביתנים המשלבים מגוון רחב של חושים: ביתנים עם גרפיקה מיוחדת שמסייעת ללקוחות לזכור את המותג לאורך זמן, ביתנים המשלבים מתקני תצוגה עם מסכים המאפשרים לחוות את המידע באופן אינטרקטיבי, ודוכנים המסייעים להציג ללקוחותיכם מוצרים או חומר פרסומי מעניין.

צוות iCatch ילווה אתכם לאורך כל הדרך- החל משלב הייעוץ בעיצוב הביתן, דרך העמדתו והעמדת המוצרים שלכם על סטנד התצוגה וכלה בפירוק הביתן בתום הכנס.

יוצרים באזז סביב העסק שלכם

גם אם התברכתם ביכולות שכנוע מעולות שלבטח יסייעו לכם לרכוש לקוחות חדשים בכנס, ללא אמצעים שיווקיים נוספים כמו פולדרים, פרוספקטים או דפי מידע מעניינים הביתן שלכם ישכח מהר מאוד בתום התערוכה. מתקני התצוגה שלנו הם מודולריים, ומאפשרים לכם להציג ולחלק מגוון חומרים פרסומיים שילוו את לקוחותיכם זמן רב בתום הכנס:

  • סטנדים לפולדרים– לצד מתקני התצוגה תוכלו להציב סטנד או מספר סטנדים לפולדרים וברושורים
  • מעמדי פרספקס– בדגמים מסוימים של מתקני התצוגה ניתן לשלב מעמדי פרספקס לקטלוגים פרסומיים
  • מדפים– לתצוגת מגוון מוצרי החברה
  • עמדות לקידום מכירות – דלפקי אלומיניום המאפשרים חלוקה חינמית של מגוון מוצרים
  • ועוד ועוד…

בחירת אמצעי תצוגה מתאים יכול לעשות את ההבדל בין כנס משתלם ורווחי, לכנס שלא היה שווה כל השקעה. צוות iCatch יעמוד לצדכם, על מנת לסייע לכם בתהליך עיצוב ובניית ביתנים אטרקטיביים וייצוגיים.

מעוניינים בפרטים נוספים? צרו קשר עוד היום לקבלת הצעת מחיר משתלמת.