עיצוב ובניית ביתנים לכנסים ותערוכות – זה סוד הקסם

עיצוב ובניית ביתנים לכנסים ותערוכות – זה סוד הקסם

מהי הדרך היעילה ביותר לקידום מוצרי החברה שלכם? בשנים האחרונות ארגונים ועסקים רבים מפנימים את הפוטנציאל האדיר בהפקת כנסים מקצועיים לקידום מוצרי ושירותי החברה. המציאות בשטח מורכבת ומאתגרת יותר, שלמעשה חברות רבות ניצבות זו לצד זו בתערוכה או בכנס, ומודעות היטב לעובדה שהן מתחרות על תשומת ליבם של מספר לקוחות מצומצם.

בעידן המודרני לכידת תשומת הלב של הלקוחות הפוטנציאליים הפכה להיות קשה מאי פעם, אולם באמצעות תכנון מובנה ונכון תוכלו גם אתם למשוך את קהל היעד לכיוון הביתן שלכם. החברות שמצליחות להשיג לידים חדשים בכנס  מצליחות בכך הודות לשימוש במסרים שיווקיים חדים ומגוון אמצעי קידום מכירות.

המשימה דורשת תכנון ומחשבה מעמיקה, אך כל מומחי השיווק יכולים להעיד כי הסוד הוא לדאוג לספק ללקוח הפוטנציאלי חוויה בלתי נשכחת. עם שנות ניסיון רבות של עיצוב ובניית ביתנים לכנסים ותערוכות בארץ ובחו”ל, נוכל לספק לכם את כל הכלים ליצירת חוויה בלתי נשכחת עבור הלקוחות, וכנס אפקטיבי ומשתלם.

לצאת מחוץ לקופסא כדי להשיג יותר לקוחות

הלקוחות שלכם רגילים לראות בתערוכה את מתקני התצוגה או את הקירות עם הגרפיקה המעוצבת והמסרים השיווקיים שלכם. כדי לבדל את הביתן שלכם מיתר הביתנים, חשוב לצאת מקופסת החשיבה השבלונית, ולחשוף את הלקוחות למידע בדרכים נוספות, יצירתיות ואטרקטיביות יותר עבורם.

עיצוב ובניית ביתנים לכנסים ותערוכות הוא תחום בו לצוות iCatch יש מומחיות וניסיון רב, וביכולותו לסייע לכם להעביר את המסרים השיווקיים בדרכים יצירתיות ובעיקר שונות מיתר המציגים בתערוכה. כך למשל, מלבד מתקני התצוגה הסטנדרטיים, נוסיף מידע פרסומי והדגמות שונות של המוצרים שינתנו על ידי דיילי מכירות או יחולקו בחינם בדלפקי המכירות .

סביב מתקני התצוגה השונים, נוכל לבנות מדפים אטרקטיביים בצבעי המותג למוצרים שונים, להציב מסך עם מסרים אינטרקטיביים וליצור סביבה מזמינה שתמשוך את הלקוחות שלכם לכיוונכם.

מעוניינים לקבל השראה להפקת הביתן שלכם? פנו אלינו לייעוץ עכשיו.