עיצוב רולאפ – אל תוותרו על עבודה מקצועית

עיצוב רולאפ – אל תוותרו על עבודה מקצועית

מתכננים תצוגה או כנס בקרוב? מעוניינים לצאת בפרסום קצר וממוקד עבור קהל היעד שלכם? עיצוב רולאפ איכותי דומה להכנת קפה חזק ומרוכז. אין צורך להפריז בכמויות, כמות קטנה של קפה מספקת את התחושה הרצויה. עיצוב רולאפ באופן מקצועי מביא לידי ביטוי את אומנות המיתוג – ניתן להעביר מסר אחד ויחיד באמצעות ויז’ואל חזק המעורר רגשות של סקרנות אצל הלקוח.

ייחודיות העבודה של iCatch היא במספר עקרונות לעיצוב רולאפ שיתרמו לנוכחות מרשימה בתערוכה, בכנס או בחנות שלכם. כדי להצליח להעביר את המסר ללקוחות באופן ברור, אנו משלבים מספר מצומצם של משפטים שיווקיים חזקים, שכן מניסיוננו עודף נתונים עשוי להרתיע לקוחות.

בהמשך נפרט על תהליך בחירת המסרים השיווקיים ואפיון המסר אותו תרצו להעביר ללקוחות. בנוסף, כל הרולאפים מודפסים באיכות המקסימלית שכן עליהם לבלוט בין יתר המתחרים. מדפסות פלוטר איכותיות מאפשרות לנו לעצב את הפוסטרים באופן נקי ואקסקלוסיבי עם צבעים מודגשים שימשכו את הלקוחות שלכם לביתן או לחנות.

אלו אלמנטים יש לכלול בעיצוב?

ניסיון עשיר של צוות iCatch מאפשר לנו להפעיל בכל עת את יכולת ההבחנה בין העיקר לטפל. העיקר- הם האלמנטים עיצוביים ושיווקיים אותם רצוי להדגיש ברולאפ החדש שלכם, והטפל- אלו הנקודות אותן מומלץ להשמיט, שכן אלו עלולות לגרום ללקוחותיכם לפנות אל המתחרים.

החשוב ביותר בעינינו הוא לכלול את שם וסלוגן החברה, הלוגו והמסר המיתוגי המרכזי המלווה אותה לאורך השנים. את הצבעים מומלץ להתאים באופן עדין זה לזה וכמובן לשפה השיווקית של הקמפיין.

אם אינכם בקיאים בשיווק, או שאינכם בטוחים מהו המסר שתרצו להעביר ללקוחות באמצעות אמצעי התצוגה, הצוות שלנו ישמח לעמוד לצדכם. כדי לקבל תוצאה מקצועית ולהכניס כסף לארגון שלכם, יש להשקיע בעבודה מקצועית וזו בדיוק הנישה שלנו.

מעונינים להתחיל בעיצוב? צרו קשר, ונציגינו יעמדו לשירותכם באופן מידי.