עיצוב תערוכות

תערוכות וכנסים מקצועיים כבר הפכו לנושא שבשגרה בעולם השיווק. תערוכה היא התכנסות של מגוון חברות ובתי עסקים. המטרה היא ללכוד את תשומת ליבם של הלקוחות הפוטנציאליים. הקהל המגיע לתערוכה הינו קהל המחפש את אותם שירותים או מוצרים ספציפיים בהתחשב בכך שכל תערוכה ממוקדת לרוב בתחום מסוים. על כן, עיצוב תערוכה הינו תחום התמחות בפני עצמו.

עיצוב תערוכה

תערוכות וכנסים מקצועיים כבר הפכו לנושא שבשגרה בעולם השיווק. תערוכה היא התכנסות של מגוון חברות ובתי עסקים, בד”כ מאותו תחום עיסוק, המציגים לקהל הרלוונטי את המוצרים והשירותים אותם הם מציעים. התערוכות יכולות להימשך יום אחד או מספר ימים כאשר המטרה היא ללכוד את תשומת ליבם של הלקוחות הפוטנציאליים. הקהל המגיע לתערוכה הינו קהל המחפש את אותם שירותים או מוצרים ספציפיים בהתחשב בכך שכל תערוכה ממוקדת לרוב בתחום מסוים.

עיצוב ביתן לתערוכה

המציגים השונים בתערוכה משתמשים בביתנים מעוצבים וממותגים שימשכו את מבטם של העוברים והשבים למוצר או השירות אותו הם מוכרים. חשוב לבצע התאמה של עיצוב הדוכן למוצר שמוכרים ולאופי החברה כדי להדגיש זאת בפני הלקוחות. לרוב הביתן בנוי מסטנדים שונים ואמצעי תצוגה להצגת המוצרים. הביתן יהיה מעוצב באופן מושך, מזמין , מעניין ומרהיב הנותן הסבר ללא מילים אודות החברה, השירותים והמוצר כמו גם ההנחות וההטבות אותם היא מציעה.

עיצוב ביתן לתערוכה להשגת מקסימום מטרות

בשביל להשיג עיצוב אופטימלי ואפקט מקסימלי חשוב להיפגש עם מעצב תערוכות מקצועי ולתאם ציפיות לגבי הרעיונות והאפשרויות הקיימות. כמובן, לבחור עבורכם באפשרות המתאימה ביותר לצרכיכם.
כמו סוגי חומרים וקונסטרוקציה.