פרסום באמצעות מתקני פופ אפ – אל תדלגו על השלב הזה

פרסום באמצעות מתקני פופ אפ – אל תדלגו על השלב הזה

מחפשים מקדם מכירות חזק שיעשה עבורכם את השיווק לקל ואפקטיבי יותר? iCatch גאים להציג לכם מתקני פופ אפ, שמתאימים באופן מושלם לתערוכות או לתצוגות שלכם – היתרון הבלעדי שלהם טמון במראה החיצוני המרשים.

אם כבר יצא לכם לקחת חלק פעיל בתצוגה או באירוע לקידום מכירות, אתם וודאי מודעים לעובדה שבדיוק כמוכם עומדים עוד עשרות ביתני תצוגה מרהיבים עם פופ אפים, רולאפים ואמצעים חזותיים נוספים.

השלב הראשוני של הפרסום שלכם, וזה שיקבע את הרושם הראשוני בעיני הלקוחות הוא דוכן התצוגה. הרבה הרבה לפני ששומעים את המילים של נציגי המכירות שלכם, רואים את הדוכן שעיצבתם. מומלץ לוודא שהוא יהיה מוצלח.

כך בדיוק נראית הצלחה

הלקוחות שלכם עומדים בפתח התערוכה, הצבעים ועודף הגירויים מבלבלים אותם, אך פתאום הם נתקלים בדוכן שלכם. מסתבר שדווקא הביתן שלכם תפס את עיניהם, והם מתקדמים לכיוונו. זו המהות של הפופ אפים שלנו. וכך נראית הצלחה.

חווית הקניה של המוצר או השירות שלכם מתחילה ממש בשלב הראשוני, היא מתחילה בעיניים. הצבע והלוק הוויזואלי הכללי משחקים על ליבו של הצרכן, ויש להם תפקיד מהותי בשלב קבלת ההחלטות הראשוני.

למתקני התצוגה של iCatch נראות וויזואלית שלא ניתן לפספס, גם מרחוק. ביכולתם של הפופ אפים שלנו למשוך את תשומת לב הלקוחות שלכם, ולהביא אותם להתעניין בדוכן שלכם עוד לפני דוכנים אחרים.

מהו הסוד של הפופ אפים שלנו?

כדי להביא את הלקוחות שלכם להתעניין בביתן שלכם עוד לפני אחרים, אנו משקיעים ומתאמצים להיות מקוריים וטכנולוגיים ולקלוע לליבם של הלקוחות שלכם.

אנו עושים זאת בין היתר על ידי עיצוב חדשני וטכנולוגי – מתקני פופ אפ מובנים באופן חדשני ומתקדם וכוללים מסכים, מידוף תואם ופרוזקטורים עוצמתיים, על ידי מיתוג עוצמתי המציג את המוצר או השירות שלכם באופן שלקוחותיכם לא יוכלו לפספס (תוכלו להעזר במיתוג הקיים של המוצרים שלכם, או להתייעץ עם הצוות שלנו), ועל ידי אלמנטים עיצוביים מרהיבים ומושכי עין– צבעים עזים, תמונות חדות ועוד.

אנו פועלים מתוך הנחה שהכנס או התערוכה מוצפים במתחרים, והחובה שלכם כמציגים היא לבלוט מעל האחרים. רוב הסיכויים שהלקוחות לא יעברו בכל הדוכנים, אלא יעברו מדוכן לדוכן עד שיהיו מרוצים. המשימה שלכם כמציגים אינה פשוטה כלל וכלל, אבל אמצעי העזר של iCatch עושים עבורכם 95% מן העבודה.