קיר צילום – מעביר את המסר בדרך שכולם יזכרו

קיר צילום – מעביר את המסר בדרך שכולם יזכרו 

קיר צילום, או בשמו הנוסף המולטי קיוב, המשמש כגב במה ממותג להעברת מסרים בתצוגות, כנסים או הפעלות מסוגים שונים. הוא דוגמא מובהקת למוצר ייחודי המשמש להעברת מסרים שיווקיים .

קיר הצילום חוסך הדפסות על קאפות או PVC, והינו אחד המוצרים העמידים והשמישים ביותר עבור כל בעל עסק באשר הוא. בין אם אתם מתכננים תערוכה או כנס, ובין אם אתם מארגנים מופע או יום הולדת, קיר צילום מאפשר לכם להעביר את המסר המבוקש, בעוד אתם מציגים את המוצר או השירות בעמדה משלכם. קיר הצילום של iCatch משלים את מיתוג העמדה, ומהווה תוספת מרשימה לכל הצגה או מופע. הקיר כולל את המולטי קיוב עצמו, הדפסה איכותית על גבי בד או שמשונית ומתקן נשיאה נוח, שיאפשר לכם לנייד אותו ממקום למקום.

אם אתם זקוקים לקיר דקורטיבי לכנס או לאירוע שלכם או מעוניינים להעביר מסר שיווקי בלתי נשכח, צוות iCatch ישמח לסייע לכם עם מגוון מוצרים שימושיים.

קיר צילום – מתאים לכל כיס, והולך אתכם ממקום למקום

אחד היתרונות המובהקים בשימוש בקיר צילום של iCatch הוא היכולת שלו להתנייד ממקום למקום. מתקן התצוגה הייחודי כולל מוטות טלסקופיים, המאפשרים ליצור קיר תצוגה יעיל בכל סדר גודל, על כל סוג במה. צוות iCatch שם דגש על עיצוב ייחודי של בד קיר הצילום, בהתאם לשפת המותג הייחודית שלכם, כך שהוא יוכל לשרת אתכם בכל אירוע מחדש. שימו לב שבמקרים מסוימים, ובפרט אם אינכם יכולים להרשות לעצמכם ביתן תצוגה מושקע יותר, קיר צילום יכול להחליף ביתן מודולרי. ניתן להוסיף לכל תפאורה מיתוגית את המולטי קיוב על מנת להשלים את מראה המותג, גם בלי להוציא הון על מתקני תצוגה מפוארים יותר.

מעוניינים במתקן תצוגה או במולטי קיוב התפור לצרכים שלכם? iCatch מזמינה אתכם ליצור קשר עוד היום.