רולאפים מקצועיים – העוזר האישי בכל קמפיין פרסומי

מי מכם לא מעוניין לסקרן את הלקוחות שלו, להעביר מסר שיווקי חד שבסופו של יום יביא אותם לפנות דווקא אליכם? כל החברות, ללא יוצאות מן הכלל, מעוניינות באותה המטרה – לקדם את העסק ולהשיג את המטרות השיווקיות שלהן (ואם אפשר גם להרוויח קצת על הדרך עוד יותר טוב…)

אחת הדרכים לקידום העסק שלכם מול המתחרים, ובפרט בהזדמנויות עסקיות דוגמת תערוכות, ימי עיון או כנסים מרוכזים היא באמצעות קמפיין פרסומי המוצג על גבי רולאפ. זו ההזדמנות שלכם לעצב פוסטר איכותי ומקצועי, ולתלות אותו על גבי מתקן הרולאפ כדי שכל אחד מן הלקוחות שלכם יבינו שאתם כאן כדי להישאר. צוות iCatch מתמקד ב- 2 אלמנטים חשובים שמבדילים את הפוסטרים שלנו מיתר המתחרים (מה לעשות, גם לנו יש כאלו):

  • איכות הפוסטרים – כדי שהפוסטרים לא ישחקו או יתבלו לאחר שימוש יחיד, יש צורך לדאוג לבחירת רולאפים ברמת גימור גבוהה.
  • בניית מסר ייחודי– שפה פשוטה, כתיבה שיווקית הקולעת למטרה ושימוש בביטויים המציגים תועלות עבור הלקוח הן אומנם שיטות פשוטות לבניית קמפיין מוצלח, אך יעילותן אינה מוטלת בספק, גם כאשר מדובר בקמפיין על גבי רולאפים.

מבצעים, הנחות – זה הזמן לדבר עליהם!

אחת הדרכים הנפלאות ללכוד את תשומת ליבם של הלקוחות שלכם היא להזכיר בקמפיין שלכם מבצע או הצעה שאי אפשר לסרב לה. בדומה לכולנו, גם הלקוחות שלכם אוהבים כשמדברים אליהם בגובה העיניים ומציגים בפניהם יתרונות בלעדיים שמשתלמים עבורם. אנו לשירותכם כדי להציג על גבי רולאפים מבצעים, הנחות או כל מידע חיוני שחשוב לכם שלקוחותיכם לא יפספסו. בתום המבצע, תוכלו פשוט להחליף את הפוסטר בחדש ולהשתמש במתקן התצוגה פעמים נוספות.

צוות iCatch ישמח לעצב עבורכם רולאפים יפיפיים שיהיו כלי העזר הראשיים שלכם בכל קמפיין פרסומי. צרו קשר עוד היום, ונשמח לעמוד לשירותכם.