בחנות או במשרד- רולאפ שלנו לרשותכם

בחנות או במשרד- הרולאפ שלנו לרשותכם

מעוניינים לכוון את הלקוחות שלכם לשירות או למוצר מסוים? הכירו את אמצעי הפרסום וההכוונה המוביל בשוק- רולאפ איכותי מבית iCatch, המציג בפשטות כל מסר: החל משירותים שאתם מציעים ללקוחות דרך מבצעים והנחות וכלה במידע אינפורמטיבי מוכוון לקוח.

רובנו התרגלנו לראות את הרולאפים ויתר מתקני התצוגה בכנסים או בתערוכות, אולם ניתן לעשות ברולאפ שימוש גם בתוך העסק עצמו על מנת למשוך את העוברים ושבים. הרולאפים של iCatch נבדלים מיתר מתקני התצוגה הודות למספר תכונות עיקריות:

  • דרך זולה לפרסום– בהשוואה לשאר אמצעי הפרסום בשוק, הרולאפ על סוגיו השונים נחשב לאלטרנטיבה הזולה מבין כולם. כל רולאפ שהעמדתם בתוך העסק או מחוצה לו, חושף את הלקוחות לערכי המותג שלכם ולמסרים הייחודיים שלכם.
  • אמצעי פרסום נייד– שלא כמו מסך במקום קבוע או אמצעי תצוגה גדולים ורחבים, הרולאפ נייד ממקום למקום גם בתוך העסק שלכם, בהתאם למטרות הפרסומיות הנוכחיות. אם ברצונכם להעביר את הרולאפ למקום אחר בתוך החנות, לא תצטרכו להזמין אותנו אלא תוכלו לעשות זאת לגמרי בעצמכם.
  • עסק קטן? רולאפ נגלל לשירותכם– גם אם ברשותכם שטח קטן להעמדת אמצעי הפרסום, אינכם חייבים לוותר על מתקן תצוגה מרשים. תוכלו להציב את הרולאפ בתוך החנות או מחוצה לו, ולגלול אותו בתום השימוש. חסכון זה במקום מתאים בעיקר לחנויות קטנות.

רולאפ – רכישה חד פעמית משתלמת

רכישת רולאפ מבית iCatch היא אומנם חד פעמית, אך המתקן האיכותי שתקבלו יהיה רב פעמי. ניתן להשתמש באותו המתקן מספר רב של פעמים, ולהדפיס הדפסים שונים בהתאם לערכים אותם תהיו מעוניינים להעביר.

צוות העיצוב והמיתוג של iCatch עומד לרשותכם בכל עת להדפסות חדשות, הכוללות בניית קונספט ושפה עיצובית, בניה ועיצוב בפועל של מתקן התצוגה הנבחר.

מעונינים לצפות בהדפסות האחרונות שעיצבנו לרולאפים? הקליקו כאן, או צרו קשר עם הצוות שלנו.