תמונות מוארות למשרד תיווך – להדפיס ולתלות

תמונות מוארות למשרד תיווך – להדפיס ולתלות את הפרסום שלכם

בעלי משרד תיווך? יש לנו הצעה מיוחדת עבורכם! ב- iCatch מייצרים תמונות מוארות לפרסום אפקטיבי של דירות להשכרה, מכירה או פרויקטים לבניה לפי דרישה ומידה. תוכלו לבחור את צורת הפרסום המועדפת עליכם: כל דף פרסומי שהודפס במדפסת פשוטה, יכול להפוך לפרסומת מרהיבת עין בקלות רבה, על ידי פרופיל מגנט הנפתח ונסגר וקלות ומודבק על גבי חלון הראווה של המשרד. לחילופין, ניתן להעזר במספר מודעות, ולהציג אותן אחת אחרי השניה בתוך מסגרת מוארת ואטרקטיבית.

התמונות מוארות לעין כל בעוצמה חזקה במיוחד, כדי שאף אחד מלקוחותיכם לא יוכל לפספס את ההצעות הייחודיות שלכם. בנוסף, כל אחת מן התמונות המוארות מציגה את הנכסים 24 שעות ביממה, ומושכת אליכם לקוחות בכל שעה ללא תלות בנציגי מכירה או בבאנרים באתר האינטרנט.

אז מה אמרתם שאתם מציעים, בעצם?

השלטים הרגילים שעל גבי חלונות הראווה של משרדי התיווך כבר הפכו לשגרתיים, וככל הנראה פחות מעניינים את הלקוחות הפוטנציאליים. שלטים מודפסים באיכות רגילה משדרים ללקוחות בדיוק את הרושם שאינכם מעוניינים בו – רושם של פחות אמינות, פחות מקצועיות ויותר בינוניות, ולכן האופציה הטובה ביותר היא תמונות מוארות.

הסיבה לכך פשוטה- משרד תיווך המעוניין לשדר מקצועיות ללקוחותיו, ישקיע לכל הפחות בשילוט איכותי המציג באופן ברור ובולט את כל ההצעות האטרקטיביות שלו. לקוחות המתעניינים בנכסים לקניה או להשכרה כל כך רגילים למודעות השגרתיות והמודפסות, עד שלא נגזים אם נאמר שאינם שמים לב אליהם כלל וכלל…  לעומתם, תמונות מוארות עם ההצעות שלכם על גבי חלון הראווה, ימשכו בקלות רבה את עיניהם, ויגרמו להם לעצור ולהתעכב זמן רב ליד ההצעות שלכם ולזכור אותן לאורך זמן.

השילוט המואר והמעוצב בעל המראה היוקרתי הוא הרושם הראשוני של המשרד שלכם, והוא מעניק לכם בידול ייחודי על פני שאר משרדי התיווך.

מעוניינים להדפיס ולתלות את הרושם שלכם? פנו אלינו עוד היום, נשמח לעמוד לשירותכם.