מדוע הפנלים של הפופאפ יקרים?

מדוע הפנלים של הפופאפ יקרים?

כל מי שמבקר בתערוכות, אירועים עסקיים און כנסים בוודאי יודע מהו פופאפ. הוא נפוץ בכל שטח ציבורי, כולל משרדי ממשלה, מרכזי עסקים, חנויות מזון ועוד. פופאפ הוא למעשה קיר תצוגה מודולרי שתודות לעובדה שהוא בעל מראה יוקרתי ומרשים, ובנוסף גם הפרקטי למדי הוא הפך פופולארי למדי בתערוכות ובכנסים בארץ ובחו”ל. החשיבות של הפופאפ נעוצה ביכולת שלו למשוך תשומת לב ומשום כך הוא כה יעיל בביצוע קידום מכירות.

מוצר פרקטי

מבחינה פרקטית מדובר במוצר שימושי למדי. הוא ארוז במארז קשיח וקל לנשיאה וניתן להכניס אותו לכל רכב עם תא מטען ולו הקטן ביותר. התפעול וההתקנה שלו הם נוחים למדי וכל אחד יכול לבצע זאת בתוך דקות ספורות. עם עיצוב גרפי נכון מדובר במוצר שמאפשר לעצב ביתן בעל חזות מרשימה למדי במחיר נוח במיוחד. אחד הדברים החשובים שיעזרו לכם ליצור את הפופאפ עם המראה הנכון הוא בחירה של חומרים איכותיים. חומרי הדפסה נכונים והדפסה איכותית מבטיחים לכם מוצר טוב ואיכותי שיישמר לאורך שנים ארוכות.

חיסכון במבט כולל

ידוע כי עלות הפנלים של כל פופ אפ אינה נמוכה אך בטווח הארוך משום שמדובר במוצר בעל חיי מדף ארוכים שיכול לשרת אתכם בכמה וכמה אירועים וחוסך את עלויות ההקמה, הובלה וההרכבה מדובר במוצר בעלויות כוללות נמוכות למדי. בניגוד לדוכני תצוגה מורכבים שיש להרכיבם על ידי בעלי מקצוע ועלות ההובלה שלהם היא גבוהה, עלות ההובלה, ההקמה וההרכבה של פופאפ , היא אפסית ומכאן החיסכון הבולט. ניתן למצוא בשוק סוגים שונים של פופאפ החל מפופאפ ישר, המשך בפופאפ קעור וקמור וכלה בפופאפ במידות ובשילובים שונים.

גימור

מבחינת גימור של הפופאפ כדאי לבחור בגימור איכותי ככל שניתן כך שהמוצר יישמר כמה שיותר זמן ויהיה בעל מראה נוצץ ויוקרתי ומצד שני ימנע השתקפויות והחזרת אור וכך יקל על הצופה. הקונסטרוקציה של הפופאפ היא כאמור פשוטה וכוללת מוטות אלומיניום שנפתחים ונסגרים בקלות רבה. חשוב לבחור קונסטרוקציה טובה ואיכותית שתחזיק מעמד שנים ארוכות וגם תהיה קלה ונוחה לתפעול. הפופאפ מגיע עם שתי תאורות הלוגן של 150 ואט כל אחת.